Soffbord med pelarfot
2015-04-23
306866
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, vitlackerad pelarfot i glasfiber samt vitlackerad skiva, höjd ca 49, diameter ca 109,5 cm
Slitage