Wilfredo Lam färglitografi internationell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, 152/262, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

306875

2015-04-24