Bordslampor fat
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, FAT, porslin, 1900-tal, bordslamporna bär märkning, dekor i blått av landskap, bordslampornas totala höjd ca 50, fatets diameter ca 41 cm
Bruksslitage, fatet m krackeleringar
306891
2015-04-24