Bordslampor fat

Bordslampor fat
Bordslampor fat
Bordslampor fat
Bordslampor fat
Bordslampor fat
Bordslampor fat

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 1 par, FAT, porslin, 1900-tal, bordslamporna bär märkning, dekor i blått av landskap, bordslampornas totala höjd ca 50, fatets diameter ca 41 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fatet m krackeleringar

306891

Päivämäärä:

2015-04-24