Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RING, 18 k guld, cabochonslipad ljusgrön sten, ringskena Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 6 g

Sten med ytslitage, omarbetad, krans med kulor runt sten uppträdd på metalltråd delvis med bucklor

306894

2015-04-25