Ring 18 k guld
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RING, 18 k guld, cabochonslipad ljusgrön sten, ringskena Italien, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 6 g
Sten med ytslitage, omarbetad, krans med kulor runt sten uppträdd på metalltråd delvis med bucklor
306894
2015-04-25