Helene Marie Stromeyer oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HÉLENÈ MARIE STROMEYER(1834-1924): Trädgårdsmotiv, signerad H Stromeyer, olja på duk, ca 75x103 cm

Smärre krackeleringar

306899

2015-04-24