Gunilla Allard Cinema
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GUNILLA ALLARD, fåtölj, "Cinema", Gunilla Allard för Lammhults, ljust skinn
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre repor
306910
Päivämäärä:
2015-04-24