Gunilla Allard Cinema

Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema
Gunilla Allard Cinema

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GUNILLA ALLARD, fåtölj, "Cinema", Gunilla Allard för Lammhults, ljust skinn

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre repor

306910

Päivämäärä:

2015-04-24