olle Kåks litografi
2015-04-24
306918
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE KÅKS (1941-2003): Komposition, signerad och daterad Olle Kåks -73, 50/60, färglitografi, ca 70x51 cm
Spricka i ramens glas