Max Book litografi

Max Book litografi
Max Book litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): Komposition, signerad Max M Book 84, 5/50, färglitografi, bladmått ca 62,5x46,5 cm

306919

2015-04-24