Susanne Nessim

Susanne Nessim
Susanne Nessim

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SUSANNE NESSIM (född 1944): Dam med panter, signerad Nessim, 67/95, färgetsning, 42 x 27 cm

306927

2015-04-24