Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 3 st, 1900-talets första hälft, bemålat trä, häst, ko samt ko med botten platta, monogramsignerad och daterad LS 1920, längd ca ,19-30 cm

306951

2015-04-24