Albert Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALBERT SVANTE BLOMBERGSSON (1810-1875): Sommarstorm, signerad och daterad S A Blombergsson, olja på kartong uppfodrad på pannå, 25 x 32 cm

Färgbortfall, yta med bubblor (skador)

306968

2015-04-24