Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBERT SVANTE BLOMBERGSSON (1810-1875): Sommarstorm, signerad och daterad S A Blombergsson, olja på kartong uppfodrad på pannå, 25 x 32 cm
Färgbortfall, yta med bubblor (skador)
306968
2015-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här