Bordslampa FM konstglas Ronneby

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FM KONSTGLAS, bordslampa, glas, 1900-tal, Ronneby, fot med underfång i polykrom dekor av blommor, etikettmärkt, höjd inklusive skärm ca 44 cm

Bruksslitage

306993

2015-04-24