Mignon skrivmaskin

Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AEG MIGNON, skrivmaskin, Modell 2 D.R.P, 1910-tal, svart, styrpinne och roterande typhuvud, med plåthuv, trädlåda medföljer, längd ca 38 cm

Rostangrepp, slitage

307027

2015-04-24