Jenny Nyström akvarell med täckvitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Pojke med kalv, monogramsignerad JN, akvarell med täckvitt, ca 21 x 13,5 cm

307029

2015-04-24