Madeleine Pyk bemålat trä

Madeleine Pyk bemålat trä
Madeleine Pyk bemålat trä
Madeleine Pyk bemålat trä
Madeleine Pyk bemålat trä
Madeleine Pyk bemålat trä
Madeleine Pyk bemålat trä

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (3) Objekt, signerade M Pyk, bemålat trä, ca 14-31 cm

Det större med smärre sprickor o skador

307036

2015-04-24