Inramad kinesisk textil

Inramad kinesisk textil
Inramad kinesisk textil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRODERI, inramat, i form av 2-delad kinesisk krage, med motiv av fågel, ca 28x29 cm

Skador, slitage

307042

2015-04-24