Cornelis Corneille seriegrafi

Cornelis Corneille seriegrafi
Cornelis Corneille seriegrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Le chat jaune", signerad och daterad Corneille ´87, 99/100, färgseriegrafi, ca 74x53,5 cm

307055

2015-04-24