Alfred Manessier litografi internationell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, färglitografi, provtryck, 14/30, ca 74x108 cm

307068

2015-04-24