Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): "Joie Champétre, signerad Manessier, daterad 1975 a tergo, färglitografi, HC (80 upplagor), ca 55x53 cm
307070
2015-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här