Alfred Manessier litografi

Alfred Manessier litografi
Alfred Manessier litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): "Joie Champétre, signerad Manessier, daterad 1975 a tergo, färglitografi, HC (80 upplagor), ca 55x53 cm

307070

2015-04-24