Max Papart Cigarettrökare

Max Papart Cigarettrökare
Max Papart Cigarettrökare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, 19/125, färglitografi, ca 47x57 cm

Passpartout med fuktskador

307082

2015-04-24