6 volymer Gustaf III skrifter från 1800-talet
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAV III. Konung Gustaf III:s skrifter i politiska och vittra ämnen, tillika med dess brefvexling. Utg. (J. G. Oxenstierna). I-VI. (C. Delén) 1806-12. 6 volymer, Fältmarkskalken Laudons lefvernes-beskrifning, 1 band
Slitage, något fläckade
307097
2015-04-24