6 volymer Gustaf III skrifter från 1800-talet

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV III. Konung Gustaf III:s skrifter i politiska och vittra ämnen, tillika med dess brefvexling. Utg. (J. G. Oxenstierna). I-VI. (C. Delén) 1806-12. 6 volymer, Fältmarkskalken Laudons lefvernes-beskrifning, 1 band

Slitage, något fläckade

307097

2015-04-24