Max Walter Svanberg litografi
2015-04-26
307100
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad Max Walters, 49/150, litografi tryckt i två färger, 36x16 cm