Hans Viksten oljemålning
2015-04-25
307101
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS VIKSTEN (1926-1987): Man vid dörr, signerad och daterad Hans Viksten -61, olja på duk, 90x50 cm
Med dedikation, oramad