Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987): Man vid dörr, signerad och daterad Hans Viksten -61, olja på duk, 90x50 cm
Med dedikation, oramad
307101
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här