Hans Viksten oljemålning

Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning
Hans Viksten oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Man vid dörr, signerad och daterad Hans Viksten -61, olja på duk, 90x50 cm

Med dedikation, oramad

307101

2015-04-25