Gustav Rudberg litografier

Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (2) Bygdlandskap, signerade Gustav Rudberg, färglitografier, numrerade 221/360 resp 10/360, ca 44x55 resp 53x42 cm

307105

2015-04-25