Sol Lewitt serigrafi internationell

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOL LEWITT (1928-2007): "Six geometric figures in three on three colors and all the combinations", 1978, signerad Lewitt, färgserigrafi, numrerad 13/60, ca 75,5x75,5 cm

307107

2015-04-25