Ernst Fuchs liotgrafi

Ernst Fuchs liotgrafi
Ernst Fuchs liotgrafi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST FUCHS (född 1930): Figurkomposition, signerad Ernst Fuchs, färlitografi, numrerad 92/200, ca 52x38 cm

Gulnader

307108

2015-04-25