Sven X:et Erixon litografi

Sven X:et Erixon litografi
Sven X:et Erixon litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Interiör, signerad och daterad Sven Erixon -59, färglitografi numrerad 218/360, ca 49x40 cm

Gulnader

307110

2015-04-25