Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Interiör, signerad och daterad Sven Erixon -59, färglitografi numrerad 218/360, ca 49x40 cm
Gulnader
307110
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här