Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, H.C. 33/40, färglitografi, ca 45x55 cm

Något gulnad

307112

2015-04-25