Olle Kåks serigrafi

Olle Kåks serigrafi
Olle Kåks serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

OLLE KÅKS (1941-2003): Komposition, signerad och daterad Olle Kåks -79, färgserigrafi, numrerad XXIII/XXV, bladmått ca 75x60 cm

307113

2015-04-25