Joseph Beuys multipel signerad 1972 internationell
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEPH BEUYS (Tyskland, 1921-1986),
"So kann die Parteiendiktatur überwunden werden!", signerad och daterad 72, plastpåse - Multipel,
art intermedia Edition, auflage/upplaga 10 000, 1971, ca 74 x 50 cm
Skador, veck, saknar innehåll
307114
2015-04-25