David Salle akvatintetsning

David Salle akvatintetsning
David Salle akvatintetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID SALLE (född 1952) Komposition, signerad och daterad David Salle 1990, akvatintetsning, numrerad 84/100, ca 48x42 cm

307115

2015-04-25