Klubbat för:
700 SEK
3 000 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition med fågel, signerad Max Papart, färgcarborundum, numrerad HC XII/XV, ca bladmått 50x68 cm
307117
2015-04-25