Max Papart carborundum

Max Papart carborundum
Max Papart carborundum

Klubbat för:

700 SEK

3 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition med fågel, signerad Max Papart, färgcarborundum, numrerad HC XII/XV, ca bladmått 50x68 cm

307117

2015-04-25