Cecilia Frisendahl litografi

Cecilia Frisendahl litografi
Cecilia Frisendahl litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CECILIA FRISENDAHL (född 1922): Sergels Torg, signerad och daterad Cecilia Frisendal -78, litografi, ca 41x55 cm

307119

2015-04-25