Max Book litografi
Valmis
2015-04-25
307124
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MAX BOOK (född 1953): Komposition, signerad MM Book, färglitografi, numrerad 42/225, ca 66x55,5 cm