Konsolbord med stenskiva Louis XV stil

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgylld skuren och pastellerad dekor, profilerad stenskiva i marmor, höjd 85, 128,5 x 51 cm

Senare kompleterad stenskiva, ytskador

307127

2015-04-25