Konsolbord med stenskiva Louis XV stil
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgylld skuren och pastellerad dekor, profilerad stenskiva i marmor, höjd 85, 128,5 x 51 cm
Senare kompleterad stenskiva, ytskador
307127
2015-04-25