Malcolm Morley litografi internationell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALCOLM MORLEY (född 1931): Figurkomposition, färglitografi, monogramsignerad och daterad MM.74, numrerad 39/100, ca 43x85 cm

Gulnader

307129

2015-04-25