Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
MJUKDJUR, 6 st, 1900-talets andra hälft, bl a Steiff (4 st), bestående av 3 hundar, kanin, 2 nallar, höjd ca 9-62 cm
Slitage, skador
307132
2015-04-24