Mjukdjur bl a Steiff

Mjukdjur bl a Steiff
Mjukdjur bl a Steiff
Mjukdjur bl a Steiff
Mjukdjur bl a Steiff
Mjukdjur bl a Steiff
Mjukdjur bl a Steiff

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

MJUKDJUR, 6 st, 1900-talets andra hälft, bl a Steiff (4 st), bestående av 3 hundar, kanin, 2 nallar, höjd ca 9-62 cm

Slitage, skador

307132

2015-04-24