Gallerimatta

Gallerimatta
Gallerimatta
Gallerimatta
Gallerimatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt kaukasisk Talish, galleri, ca 375x104 cm

Slitage, ställvis hårdare sliten, delvis skadade langetteringar, lagning

307137

2015-05-10