Skåp mahognyfanér
2015-04-25
307161
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VITRINSKÅP, med bokhylla, mahognyfanér, 1900-tal, med intarsiadekor, bakomliggande hyllplan, höjd ca 161, 165x36 cm, nyckel finns
Slitage, skador, lagad