Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, med bokhylla, mahognyfanér, 1900-tal, med intarsiadekor, bakomliggande hyllplan, höjd ca 161, 165x36 cm, nyckel finns
Slitage, skador, lagad
307161
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här