Trematic armbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TREMATIC, 18 k guld, herrarmbandsur, 1950/60-tal, automatiskt urverk, datum, armband i gulddoublé (ej original), boett nr: 7055, diameter 36 mm

Glas, boett samt armband med repor och slitage

307164

2015-04-25