Trematic armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TREMATIC, 18 k guld, herrarmbandsur, 1950/60-tal, automatiskt urverk, datum, armband i gulddoublé (ej original), boett nr: 7055, diameter 36 mm
Glas, boett samt armband med repor och slitage
307164
2015-04-25