Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1930-tal, art deco, rödlackerad metallstomme, 2 hyllplan varav ett bemålat, höjd ca 61, 86x40 cm
Ytskador, färgbortfall, nedre hyllplanet med större fläck
307180
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här