Bestick silver Vasa

Bestick silver Vasa
Bestick silver Vasa
Bestick silver Vasa
Bestick silver Vasa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 34 dlr, silver, modell Vasa, GAB, 1900-talets första hälft, bestående av: 15 matgafflar, 10 matskedar, 8 kaffeskedar, matkniv, Vasakärven, GAB, 1900-talets första hälft, total vikt ca 1800 g

Slitage

307185

2015-04-25