Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Kungliga Slottet, Stockholm, signerad Torhamn, olja på duk, 80x100 cm
307192
2015-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här