Soffbord 1920-tal

Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal
Soffbord 1920-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1920-tal, fanérat i mahogny och björk, bordsskivan med dekor av bl a sjöstjärnor, bordsskivan skyddas av glasskiva, höjd ca 59, diameter 77 cm

Smärre fanérskador o fanérbortfall, tejprester

307198

2015-04-25