Skål på kulfötter silver 800 Bruckmann & söhne

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på kulfötter, silver/800, med handtag, 1900-talets första hälft, stämplad Bruckmann & söhne Heilbronn Tyskland, dekor i relief med riddarscener samt texten DEUTSCHLAND, höjd 10 cm, vikt ca 340 g

307206

2015-04-25