Skål på kulfötter silver 800 Bruckmann & söhne
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL på kulfötter, silver/800, med handtag, 1900-talets första hälft, stämplad Bruckmann & söhne Heilbronn Tyskland, dekor i relief med riddarscener samt texten DEUTSCHLAND, höjd 10 cm, vikt ca 340 g
307206
2015-04-25