Katrin Kahl oljemålning
Valmis
2015-04-25
307208
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KATRIN KAHL (samtida): Sommarvy, signerad och daterad Katrin Kahl 2002, olja på duk, ca 92x73 cm