Alvar Outakka akvareller

Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR OUTAKKA (1897-1951): (2), Sameporträtt föreställande Lars Leevi Pingi och Anna Inga, signerade och daterade Outakka 44, akvareller, respektive ca 16,5x12,5 cm

307212

2015-04-25