Lockurna med lock 2 st

Lockurna med lock 2 st
Lockurna med lock 2 st
Lockurna med lock 2 st
Lockurna med lock 2 st
Lockurna med lock 2 st
Lockurna med lock 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNOR, 2 st., porslin, 1900-tal, Hackefors modellnummer 121 resp 127, med blomdekor, höjd inkl lock ca 27 resp ca 38 cm

Bruksslitage

307214

2015-04-25